هسته گزینش
شماره خبر: 75868
تاریخ انتشار: 1398/05/16 14:08
مدیران و موسسان مراکز غیر دولتی با انتخاب درست نیروها اعتبار و ارزش موسسه خود را افزایش دهندمدیر هسته گزینش در جمع مدیران مراکز غیر دولتی ناحیه 4 شیراز: مدیران و موسسان مراکز غیر دولتی با انتخاب درست نیروها اعتبار و ارزش موسسه خود را افزایش دهند

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش در همایش موسسان و مدیران مراکز غیر دولتی ناحیه 4 شیراز با تشریح ضوابط و معیارهای گزینش  نیروهای شاغل در آموزش و پرورش گفتند: مدیران و موسسان مراکز غیر دولتی با انتخاب درست نیروها اعتبار و ارزش موسسه خود را افزایش دهند.


آقای صابری افزودند : اگر انتخاب اولیه نیروهای شاغل در مراکز آموزشی غیر دولتی از همان گام نخست بر اساس معیارها و ضوابط حاکم بر گزینش و نیز تخصص گرایی و مهارت افزایی باشد ضمن بالا رفتن اعتبار موسسه نزد اولیا و دانش آموزان از مشکلات پیش رو نیز جلوگیری می نماید.


کارشناس آموزش گزینش نیز نحوه صحیح معرفی نیروها به گزینش و تکمیل فرم اطلاعات فردی را به شرکت کنندگان بیان نمود.


در این جلسه همچنین کتابچه آموزشی گزینش که توسط هیات عالی گزینش تهیه شده به مدیران معرفی و توصیه گردید که داوطلبان قبل از مراجعه به گزینش این کتابچه را مطالعه نمایند.

در پایان این مراسم آقای حسینی کارشناس مسئول پاسخگویی گزینش به سئوالات مطرح شده پاسخ دادند
اخبار
rss
برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزیابی در گزینش
جلسه آموزشی بازرسی در فرایند گزینش با حضور گزینشگ
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 تا قبل از انج
  
مطالب همکاران

 


مطالب همکاران

 


اخبار هسته گزینش فارس
rss
برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزیابی در گزینش
جلسه آموزشی بازرسی در فرایند گزینش با حضور گزینشگران شاغل در هسته گزینش و محققان تمام وقت ادارات آموزش و پرورش استان برگزار گردید
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۰۹:۱۲
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 تا قبل از انجام مصاحبه علمی تخصصی از مراجعه و ارسال فرم اطلاعات فردی و مدارک به هسته گزینش خودداری نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۰۹:۱۲
اعلام زمان و مکان تحویل مدارک به هسته گزینش
داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۰۸:۱۲
کار گزینش انتخاب افراد صالح و توانمند برای نظام تعلیم و تربیت است
مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: اگر فردی که شایسته نیست وارد چرخه آموزش و پرورش شود می تواند به روح و روان دانش آموزان آسیب برساند و کار گزینش انتخاب افراد صالح و توانمند برای نظام تعلیم و تربیت است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۰۸:۰۱
پیام مدیر کل آموزش و پرورش فارس به مناسبت سالروز تاسیس گزینش
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در پیامی ،پانزدهم دی ماه سالروز تاسیس و اصلاح گزینش توسط حضرت امام (ره) را تبریک گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۰۸:۰۱