هسته گزینش
شماره خبر: 75867
تاریخ انتشار: 1398/05/16 10:08
نشست تخصصی مسئولین هسته گزینش با مدیران و موسسان مراکز غیر دولتی جهرمنشست تخصصی مسئولین هسته گزینش با مدیران و موسسان مراکز غیر دولتی جهرم برگزار گردید

در این جلسه به همت نماینده گزینش در شهرستان جهرم و مسئول مشارکتها و مدارس غیر دولتی این شهرستان  برگزار گردید ابتدا مدیر آموزش و پرورش جهرم با  خوش آمد گویی به مسئولین هسته گزینش فارس از موسسان خواست ضمن آشنایی با قوانین گزینش در انتخاب نیروهای خود دقت بیشتری بعمل آورند.


در این جلسه که اقای صابری مدیر هسته گزینش و آقایان  رنجبراز اعضای شورای هسته گزینش حضور داشتند ابتدا آقای صابری با تشریح قانون گزینش نیروهای شاغل در آموزش و پرورش ضوابط و معیارهای انتخاب معلمان را برای حضار تشریح نمود.


در ادامه روند معرفی نیروهای غیر دولتی به گزینش برای موسسان ومدیران بیان شد.


در پایان شرکت کنندگان سئوالات و نظرات خود را در مورد مسائل گزینش با مسئولین گزینش در میان گذاشتند.

اخبار
rss
برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزیابی در گزینش
جلسه آموزشی بازرسی در فرایند گزینش با حضور گزینشگ
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 تا قبل از انج
  
مطالب همکاران

 


مطالب همکاران

 


اخبار هسته گزینش فارس
rss
برگزاری جلسه ضمن خدمت ارزیابی در گزینش
جلسه آموزشی بازرسی در فرایند گزینش با حضور گزینشگران شاغل در هسته گزینش و محققان تمام وقت ادارات آموزش و پرورش استان برگزار گردید
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۰۹:۱۲
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 95 تا قبل از انجام مصاحبه علمی تخصصی از مراجعه و ارسال فرم اطلاعات فردی و مدارک به هسته گزینش خودداری نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۰۹:۱۲
اعلام زمان و مکان تحویل مدارک به هسته گزینش
داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۰۸:۱۲
کار گزینش انتخاب افراد صالح و توانمند برای نظام تعلیم و تربیت است
مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: اگر فردی که شایسته نیست وارد چرخه آموزش و پرورش شود می تواند به روح و روان دانش آموزان آسیب برساند و کار گزینش انتخاب افراد صالح و توانمند برای نظام تعلیم و تربیت است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۰۸:۰۱
پیام مدیر کل آموزش و پرورش فارس به مناسبت سالروز تاسیس گزینش
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در پیامی ،پانزدهم دی ماه سالروز تاسیس و اصلاح گزینش توسط حضرت امام (ره) را تبریک گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۰۸:۰۱